Strony

piątek, 13 czerwca 2014

Miss Outfitów Maja

Witajcie! Czas na kolejny, bardzo wyczekiwany plebiscyt. Przepraszamy za opoznienie, ale ten post nie nalezy do sponsorowanych, dlatego tak dlugo z tym ociagalysmy, heheszki. Zapewne drżą Wam już ręcę, bo tak bardzo chcecie zobaczyć kto w tym miesiącu najbardziej 'skradł nasze serca'. Nie będziemy wiec przedłużać, zapraszamy do głosowania: 


Kandydat numer 1:
Majową serię rozpoczynamy gorącym wejściem prawdziwego feszynisty. Maciek ujął nas swoją oryginalną pasją do mody oraz doskonałym garniturem na leśną sesję. Sami zobaczcie co z niego za ogier.


Kandydatka numer 2:
Charlotte to młodsza wersja Kamy. Wspaniale wpisuje się w jej styl, a ten ałtfit to prawdziwy ewenement godny inspiracji każdej milosniczki ulicznej mody.


Kandydatka numer 3:
Kolejna kandydatka to Gosia. Jej lumpeksowa narzutka to iście feszyn odkrycie! Widać, że prawdziwe upały ją poniosły i postanowiła zapozować w wodzie. Takiej sesji powinna pozazdrościć jej każda inna szatniarka!Kandydatka numer 4:
Jeśli będziecie narzekać na wakacyjną pogodę, to pretensje kierujecie jedynie do Dominiki. Tym altfitem zaklęła lato (i kobiecość), ale miejmy nadzieję że nie na zawsze...


Kandydatka numer 5:
Kolejna nadmorska stylizacja nadchodzi! Niemodnej Redakcji naprawdę jest ciężko zrozumieć, czemu oversize nadal jest #modny (pomijamy wzgledy religijne).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.