sobota, 28 lutego 2015

Miss Outfitów lutego

Zapewne pamiętacie, że znane blogerki nieczęsto goszczą w zestawieniu Miss Outfitów na naszym blogu. Chociaż zdarza się, że się pojawiają, zawsze podkreślamy, że MO służy do wynajdywania nieznanych szerzej perełek polskiej blogosfery modowej. Ale dziś postanowiłyśmy, że czemu nie, damy szansę i tym znanym. Zachęcił nas do tego fakt, że luty jest ważnym miesiącem dla blogerek modowych, bo to właśnie wtedy odbywa się NYFW, walka o akredytację, o to kto pierwszy pojawi się w Wielkim Mieście i wrzuci na insta pierwszego selfika oraz pozdrowi fanów z Nowego Jorku. Zatem zapraszamy na przegląd popisów naszych rodzimych "samych topów"!

Na pierwszy ogień musi pójść oczywiście pół Polka - pół Niemka - pół mieszkanka NYC i pół obywatelka świata podróżniczka. Szarliza i jej koc zrobiły na nas ogromne wrażenie. Uzdolniona Mum pozbawiła Manola legowiska i uszyła Pańci płaszcz chroniący przed - jak sama Karolina podkreślała - strasznymi mrozami, sięgającymi -20 stopni C. Ale oczywiście moda wymaga poświęceń. Po tej pozie na "mamo, ile jeszcze, siku!" Karolina zapewne może liczyć na ofertę reklamy środka na zapalenie pęcherza lub na odmrożenia.

charlizemystery.com


Jess bawiła w zupełnie innych klimatach, ale patrząc na to jak się ubrała, można by pomyśleć, że nie dzieliła jej od Szarlizy duża odległość. Im dłużej patrzymy na to wdzianko tym mocniej się zastanawiamy, czy to casting do Orange is the new black, czy też może Jess została wysłana w ramach jakiegoś reality show do pracy przy robotach drogowych. Ciekawe czy fotografowanie się "na polu" było inspirowane zwyciężczynią poprzedniego zestawienia?

jemerced.com


"Słuchajcie uważnie, bo nie będę dwa razy powtarzać" - wam też się tak Kama kojarzy? Nieprzypadkowo znalazła się w zestawieniu śmietanki blogosfery, bo jej sława sięga daleko. Zresztą, jeśli mamy być szczere, to czasami Kamę od Szarlizy odróżniają jedynie metki ;) Dziś Kamila uwodzi nas słodkimi serduszkami i spódniczką, która mogłaby się kojarzyć z syrenim ogonem, na szczęście (a może niestety?) jest na to za krótka.

newlifewithfashion.com


Tu sobie pozwolimy na odrobinę przesady - no bo przecież jak to możliwe, żeby wymuskana i odprasowana Kasia Tusk mogła zostać Miss Outfitów? Jednym te zachowawcze stylówki pasują, innym nie. Nas ujęły za to segzowne podkolanówki, zwane w niektórych rejonach polski antygwałtami. Kompletnie nas ta nazwa nie dziwi :) (potraktujcie tę nominację z przymrużeniem oka ;) )

makelifeeasier.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.