czwartek, 13 listopada 2014

Miss Outfitów Jesień 2014

Od poprzedniej notki minęło trochę czasu, ale już nam wybaczyliście, więc nie będziemy się tłumaczyć, tylko bierzemy się ostro do pracy. 

Niecały tydzień temu ogłosiłyśmy, że poszukujemy skarbów. Prawdziwych skarbów, których nie przykryły (i nie wystraszyły!) liście spadające z drzew. Dzięki Waszej pomocy udało nam się w tym gąszczu odnaleźć wspaniałe okazy. Czułyśmy się czytając Wasze wiadomości niemal jak grzybiarze w lesie, którzy odnajdują całą populację prawdziwków w jednym miejscu :) 

Zebrałyśmy to wszystko w całość, więc nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć prezentację.
Głosować możecie TUTAJ do 20 listopada. 


Kandydatka nr 1

Na fali ostatniej kolekcji Wanga dla H&M w sieci pojawiło się wiele fanek Jegomości, które w większości teraz okupują słynną stronę z aukcjami. Z dobrego serca chcą wesprzeć inne faszionistki, którym niestety nie udało się dotrzeć do złotego alexandrowego runa. Nasza kandydatka próbowała pójść dalej: nie tylko po pasach na drugą stronę... Co z tego wyszło, sami oceńcie, ale my zdecydowanie wolimy zebrę na ulicy albo w Afryce.

http://kardise.blogspot.com/2014/10/a-tribute-to-alexander-wang.html

Kandydatka nr 2

My naprawdę jesteśmy wyrozumiałe. Same często zaszywamy się w wieczorem w domu opatulone w duży, szeroki sweter, który być może kiedyś należał do naszego brata/chłopaka/narzeczonego/męża. Ale tego fenomenu: ciepła, duża góra plus letnie klapki na dole - nie zrozumiemy chyba nigdy. Przepraszamy :(


http://oliwiora.blogspot.com/2014/10/20141026.html

Kandydatka nr 3

Tutaj wiele nie będziemy komentować, bardzo nalegaliście... Trudno nam odmawiać, więc... Ale doceńmy jesienne kolory!

http://www.newlifewithfashion.com/2014/11/776-20141106.html

 Kandydatka nr 4

Dżins rządzi światem nie od dziś. Każdy z nas docenia jego zalety, wygodę, którą daje, jego możliwości wykorzystania... Spodnie dżinsowe pasują do wszystkiego. Tak, kochamy dżins, ale nie będziemy mu robić dłużej reklamy. Jak widać ktoś inny skusił się na bycie żywą reklamą ukochanego materiału. No cóż.. Może innym razem?

https://mjural.wordpress.com/2014/09/09/jeans-total-look/
  
Kandydatka nr 5

Oprócz wielkiej szafy powyciąganych swetrów posiadamy również szafę szlafroków na każdą okazję. Jak widać nie tylko my wpadłyśmy na ten pomysł, żeby tego typu odzież wykorzystywać w normalnych stylizacjach. W końcu szlafrok to prawie sen, to prawie nasze ukochane łóżko, to prawie ciepła poduszka i prawie ciepłe kakao w ręku... To poczucie bezpieczeństwa. Więc czemu nie czuć się tak zawsze, kiedy współczesny świat jest pełen zagrożeń?

http://hypnotizingfashion.blogspot.com/2014/11/chica-biao-czarna-i-kobieca-stylizacja.html


Kandydatka nr 6

My razem z tą panią wybieramy się w podróż autostopem. Wspólnymi siłami znajdziemy ziemię obiecaną dla takich strojów. 

http://lamodalena.blogspot.com/2014/10/golfy.html?m=1


Kandydat nr 7

No i mamy w swoich zbiorach również pana. Różowy flaming. To jest to.

http://www.nabilunity.com/2014/11/fashionphilosophy-fashion-week-poland.html


Drodzy czytelnicy! Pozostawiamy Was z naszymi zbiorami i czekamy na Wasze głosy do 20 listopada TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.