sobota, 17 maja 2014

Wyniki Kwietniowej Miss Outfitów
W ten piękny, deszczowy wieczór mamy przyjemność ogłosić wyniki plebiscytu na Kwietniową Miss Outfitów.

Ilość oddanych głosów w tym miesiącu osiągnęła rekordową liczbę 1435! Co ciekawe, było ich było kilkakrotnie więcej niż kilka miesięcy temu, gdy w plebiscycie brała udział ulubienica blogosfery - Bijąse Podkarpacia. Dlaczego wspominamy o Kamilii na samym początku tego posta? Ano dlatego, że triumfatorką kwietniowego wydania naszego konkursu jest jej pomorski odpowiednik - Dominika H.! Stylizacja zwyciężczyni zatytułowana przez nas "Podaj mi dłoń, tak daleko port" zaczarowała wasze małe czarne serduszka i otrzymała aż 406 głosów! 

Nie wiemy czy uwiodły was subtelnie trącane lekką  bryzą morską poliestrowe nici sukni w tonacjach fioletu czy też spienione fale podążające śladami wrzosowych butów blogerki. A może zadecydowało opowiadanie o pijanych podrywaczach? Kto się przyzna?
Profesjonalny dyplom w odcieniach fioletu

Faworytka wielu z was - "Fantazja artystki" znalazła się zaraz za Dominiką i otrzymała 394 głosy! Dziewczyny szły łeb w łeb, ale Bijąse była "lepsza". Niby niewiele brakowało do wygranej, ale jednak... Jak widać od martwych ptaków na butach wolicie piasek. 

Miejsce trzecie zajęła stylizacja Anny O. Jej "Zepsuję fajną kieckę adidasamizdobyło 175 głosów. Kolejny raz okazuje się, że nie trzeba być projektantką, "światową" blogerką czy też ekstrawagancką trzpiotką żeby znaleźć się w zaszczytnym gronie zwyciężczyń.

Dalej głosy rozłożyły się w następujący sposób:

Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Po pamiątkowy dyplom  dla vice miss i I vice miss prosimy zgłaszać się e-mailowo na adres: niemodna.polka@gmail.com

Jednocześnie zachęcamy naszych czytelników do wysyłania nam propozycji stylizacji, które powinny wygrać w tym miesiącu. 

Niemodne Polki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.