poniedziałek, 5 maja 2014

Miss Outfitów Kwietnia

Kochani!

Przed wami plebiscyt Miss Outfitów Kwietnia. Kolejne gorące stylizacje-inspiracje, (bez)błędne połączenia printów, kolorów, inspiracje latami 80. i 90. i wiele innych.
Zresztą, przekonajcie się sami.

Kandydatka numer 1 - "Zepsuję fajną kieckę adidasami"

Co też moda i odwieczne inspiracje robią z ludźmi. Topowe ostatnio połączenie adidasów z sukienkami zainspirowało naszą pierwszą blogerkę do stworzenia poniższego outfitu. Ciekawe przełamanie elegancji, nieprawdaż?


http://annaonopiuk.blogspot.com/2014/04/rozowy-zakiet-koronkowa-sukienka.html#more


Kandydatka numer 2 - "W malinowym... worku"

Według jednej z zachwyconych obserwatorek bloga, poniższa stylizacja jest "niezobowiązującą elegancją". W takim razie elegancja ukryła się bardzo głęboko, bo nie zauważyłyśmy jej ani w sukience-worku, ani w szarej czapce, ani w butach ortopedycznych z Zary, ani w białej torebce.

 http://www.style-on.pl/2014/04/raspberry.html 

Quo vadis?


Kandydatka numer 3 - "Daj mi dłoń, tak daleko port..." 

Wyczuwamy inspirację latami 80-tymi. Stylizacja Dominiki godna jest jedynie bezludnej plaży jednakże,według słów samej zainteresowanej, cieszyła się ona  ogromnym zainteresowaniem płci męskiej:

Jeśli w jeden dzień można nadrobić całą zimę braku zainteresowania ze strony mężczyzn, to mam to za sobą. Oto kończy się dzień, w którym moje ego podskoczyło tak wysoko, że uderzyło w sufit. Panowie (głównie w grupach) zaczepiali, rzucali uprzejme pozdrowienia lub mniej urocze komentarze, gapili się bez skrępowania i obracali się mało taktownie… Dobrze, że na ulicy panuje mały ruch, bo jeden starszy pan mógłby spowodować wypadek. Słowem czułam zainteresowanie. Tak, tak, mojej próżności było tego trzeba. Zabawne, że mijałam prawie samych facetów. Jeszcze zabawniejsze, że mimo stosunkowo wczesnej pory (zdaje się że było koło 18.) zdecydowana większość z tych mężczyzn była pod wpływem alkoholu. Szczególnie ci poruszający się w grupach. Tym panom podobałam się najbardziej… Cytując klasyka: nie ma brzydkich kobiet, tylko wina czasem brak.

http://www.dominikaherrmann.pl/2014/04/och-ziuta.html 

Województwo pomorskie -  oto wasza Bijąse! 
http://www.dominikaherrmann.pl/2014/04/och-ziuta.html 


Kandydatka numer 4 - Czemu ty się, zła tkanino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem?

Kolejna pretendentka do tytułu, Marcela, zaprezentowała się swoim czytelnikom w płaszczu, który według osób zgłaszających tę stylizację "nieco przypomina plandekę". Coś w tym musi być...

marcelka-fashion.blogspot.com/2014/04/wiosenny-paszczyk-jak-sukienka-w.html


Kandydatka numer 5 -"Zawojuj moje bułki"


TheKretka1 czyli znana zagramaniczna youtuberka, zaprezentowała się nam w stylizacji "na punkówę". Nie byłyśmy pewne, czy ta hamerykańska stylizacja powinna brać udział w naszym plebiscycie, ale dwie fenomenalne buły zamiast kolan (brawo za opanowanie photoshopa dla Marka, męża Ani)  ostatecznie nas przekonały.


http://thekretka1.blogspot.com/2014/04/run-world.html
Kandydatka numer 6 -" Back To The 80's"

Według twórczyni stylizacja przeznaczona jest do szkoły. Oczywiście! Outfit wprost stworzony do szkoły podstawowej, tyle, że tej sprzed 20 lat .

http://majlena-fashion.blogspot.com/2014/04/lookbook-red-vblog.html


Kandydatka numer 7 - "Fantazja artystki"

Tak, nie znamy się na modzie, ale czy ubranie powinno deformować sylwetkę?
Zamiast podkreślić figurę, bluzka robi "bary" Johnnego Bravo a spódnica masakruje talię, ukazując przy tym fragment rajstop. Pocieszające jest, że pani projektantka nie życzy sobie astronomicznych kwot za swoje dzieła - bluza jest do kupienia za 81 zł. Kto się pokusi?
Pytanie maturalne: Co przedstawia bluza? Co autor miał na myśli? Dla nas jest to coś między Latającym potworem spaghetti a orłem z hamburgerów i burrito. 

http://maniaszycia.blogspot.com/2014/04/kobalt.html
.


Biedny ptak :(


Kandydatka numer 8 - "Tottaly 90"

Kto by się spodziewał, że poniższy outfit nie został skomponowany w lumpeksie. Lata 90-te wróciły na dobre. Oby szybko minęły.

http://www.horkruks.com/2014/04/nike-cap-birks-arizona.html
Czujemy, że włosomaniaczki chętnie dorwałyby się do włosów Horkruks :D


Kandydatka numer 9 -  "Zgubiłam gust"

Proszę państwa, tak wygląda prawdziwa, smutna i zmarznięta fashion victim w futrzanym topie DIY. Słów nam zabrakło.

http://ams-la-la-land.blogspot.com/To już wszystkie kandydatki. Głosować na zwyciężczynię możecie tutaj KLIK KLIK KLIK

Spokojnie czekamy na wasze głosy ale czujemy, że emocje rosną: Czy kandydatka numer 9 wygra? Czy pomorska Bijąse podbije wasze serca? I wreszcie, czy projektantka zapłaci nam za reklamę? 
Wszystkiego dowiecie się w następnym odcinku "Wyniki Miss Outfitów Kwietnia".


Stay tunned,
NiemodnePolki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.