czwartek, 31 lipca 2014

Miss Outfitów lipca

Mijająca połowa wakacji była wyjątkowo udana, pogoda dopisała i - jak zaraz się przekonamy - letnie stylizacje również. Po raz kolejny chcemy zaprezentować wam propozycje do lipcowej Miss Outfitów. Wszystkie nominacje pochodzą od was, naszych czytelników więc i wybór tej jedynej jak zwykle w waszych rękach! Głosuj tutaj!

Propozycja nr 1: Bitches love cakes w stylizacji short white dress + adidas wings ballerinas. Uff, dziękujemy za zapewnienie, że to sukienka, w przeciwnym wypadku łatwo ją pomylić z piżamą czy koszulką nie nadającą się do pokazywania publicznie. Do tego złote precjoza na nadgarstkach oraz dziko różowe baleriny i otrzymamy idealny strój do... no właśnie, do czego? 

bitcheslovecakes.blogspot.com

Propozycja numer 2. Kardise ze stylizacją When the sun hits. Na pierwszy rzut oka wydaje się prosta i niby nie ma się do czego przyczepić. Ale chwila, zjeżdżamy niżej i naszym oczom ukazują się buty. Kardise, jeśli to Twoja interpretacja mody na sportowo dziewczęcy look to robisz to źle. Charakterystyczne 3 paski na rękawie bluzki są wystarczającym nawiązaniem.

kardise.blogspot.com

Propozycja numer 3. Kamila ze stylizacją black suit. Doda polskiej blogosfery (królowa jest tylko jedna) znów gości w zestawieniu. Lipiec był wyjątkowo obfity w stylizacje, które mogłyby obsadzić wszystkie miejsca na liście kandydatek do Miss Outfitów, ale ta najczęściej pojawiała się w waszych propozycjach. Coś co wygląda jak zwinięty t-shirt i spódnica ponownie eksponująca wrzynającą się w ciało bieliznę to faktycznie ekscytujący komplet, który powali każdego, nawet bez użycia łańcucha, którym Kama postanowiła się przepasać. 

newlifewithfashion.com

Propozycja numer 4. Hardcandyyyy (mam nadzieję, że dobrze policzyłam y) w stylizacji z dżinsowymi szortami. Niebrzydka dziewczyna, dosyć zgrabna, pokazuje nam jak idealnie zmasakrować fajną figurę, zakładając szorty, które wyglądają jak podciągnięte pod pachy. Świetny przykład, że nawet będąc fit niekoniecznie możemy wszystko nosić. Dlatego tym razem nie czepiamy się samych ubrań, ale efektu finalnego. Dziewczyno, właśnie straciłaś talię i skróciłaś tułów. Gratulacje. 

hardcandyyyy.blogspot.com

Propozycja numer 5. Raroika w stylizacji więziennej. Kolejna blogerka z niezłą sylwetką, objawiającą się w tajemniczych obłokach wyczarowanych przez fotoszop i chińskim kompleciku godnym Kamy. Wianek kompletnie z innej bajki wcale nie ratuje sytuacji. Następny przykład, że modą może bawić się każdy ale nie każdemu to wychodzi. Nie kupujemy tego zestawienia. 

raroika.com

Z ostatniej chwili i poza konkurencją, ale dla uczczenia jedynej i niepowtarzalnej Lejdi Bi prezentujemy dodatkowo jej dzisiejszą, ostatnią w lipcu kreację, gdyż precjozo jest godne zapamiętania. Kama, gdzie masz biust??? Brak go tam? (dla wyjaśnienia - nie wypominamy Kamie całkowitego braku biustu ale to jak umiejętnie go zmasakrowała źle dobranym stanikiem)

newlifewithfashion.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.