piątek, 25 lipca 2014

#wakacyjny #insta #świat

W kolejnej odsłonie insta świata zapraszamy was na mały przegląd po zdjęciach z blogerskich instagramów. W wakacje nikt nie odpuszcza i nie robi sobie przerwy od instagrama, wiadomo przecież, że to najlepsza pora do lansu na piwo od sponsora, wysportowane ciało, piękne widoki z zagranicznych wojaży czy po prostu czilałt w ogródku kawiarnianym z #frendsie. Pora na odkrycie co nasze gwiazdy postanowiły uwiecznić w odmętach internetu!

Na pierwszy ogień idzie jubilatka - Jessica Mercedes. Niby po prostu focia z babeczką urodzinową, ale jak z bliska przyjrzeć się paznokciom, to cała estetyka zdjęcia właśnie odchodzi w niebyt. Czemu się dziwić, nie pierwszy i nie ostatni raz widzimy Jess z niezbyt ładnie zrobionymi paznokciami. No ale kto by się do tego przyczepił, ostatecznie za klasę u niej robi szanelka a nie estetyczny wygląd. Dzięki Jess, przy Tobie każda z nas staje się mistrzynią manikiuru. SINbyMannei prezentują nam #selfie. Niestety - swojego krocza. Czy to jakaś nowa moda do wylansowania? Jak interpretować takie zdjęcia?U Fashionelki progress. Nauczyła się w końcu, że piszemy #homemade zamiast #homemaid, ale przy okazji nowych reklam piwa stworzyła potworka #frendsie. Tym razem u Elizy gości słój. Słoik co prawda nie jest #homemade ale na pewno wystarczająco lansiarki i hipsterski, żeby mógł zostać pokazany przez sławną blogerinę. I znów słoik, tym razem u Szarlizy. Już widzę to parcie tysięcy nastolatek na posiadanie słoika ze słomką. Każda będzie taka modna i wyjątkowa, bo ma słoik od słoikowej blogerki.


Kolejne #kroczoselfie, tym razem u Kasi Tusk, która ma już doświadczenie z takimi fotkami. Co autor miał na myśli? Bo jeśli pokazanie torebki, to pewnie można to było zrobić lepiej.Maffashion, jak na razie jedyna ze znanych blogerek, o której można powiedzieć, że ma jakiś dystans do siebie, prezentuje nam #selfie w windzie. Pozę najlepiej skomentowali odbiorcy fotki. Może to wstęp do #kroczojebki. Do tej pory mistrzynią fotek pod tytułem cycki + tatuaż była Dejna ale Pani Ekscelencja dzielnie kroczy jej po piętach!Cycki - były. Tyłek - jest. Nie ma to jak pobiegać sobie w bieliźnie. Tylko coś mało lajków jak na taką #attention focię. Na kolejne podsumowanie zapraszamy pod koniec wakacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.