sobota, 9 sierpnia 2014

Wyniki Miss Outfitów Lipca

Już za chwileczkę, już za momencik poznacie Miss Outfitów lipca, która oczywiście pod koniec roku weźmie udział w wyborach Miss Outfitów roku. W tym miesiącu oddaliście prawie 1600 głosów i niemalże połowa z nich przypadła jednej blogerce. Ale zanim dowiecie się kto wygrał, zaczniemy jak zwykle od końca.

Piąte miejsce z marną dosyć sumą głosów (bo jedynie 40) zajmuje propozycja nr 1: Bitches love cakes w stylizacji short white dress + adidas wings ballerinas. Niestety, trzeba jeszcze trochę popracować nad outfitem aby zgarnąć pierwsze miejsce ;) Jeśli chcecie sobie przypomnieć stylizację tej blogerki - zapraszamy tutaj

Czwarte miejsce i niewiele więcej głosów (46) zajmuje propozycja numer 5 czyli Raroika w stylizacji więziennej. Ani efekty specjalne w postaci tajemniczego obłoczka, ani też sama więzienna stylizacja nie przekonały was aby pomóc jej zdobyć podium. Do obejrzenia tutaj.

Podium otwiera propozycja numer 2 - Kardise ze stylizacją When the sun hits. Wciąż nie jest imponująco, ale na tle pozostałych dziewczyn całkiem nieźle - 178 głosów. Gratulujemy! 

kardise.blogspot.com
Miejsce drugie - ponieważ jak wiemy królowa jest tylko jedna - zajmuje propozycja numer 4 czyli Hardcandyyyy w stylizacji z dżinsowymi szortami. Oddaliście na nią w sumie 540 głosów, czym zmiażdżyła konkurentki. Niestety, nie wystarczyło to aby rywalizować z jedyną i niepowtarzalną stylistką z Dębicy. Mimo wszystko dostrzegamy potencjał i proponujemy wydanie poradnika "Jak się nie ubierać aby nie masakrować sylwetki".

hardcandyyyy.blogspot.com
Miejsce pierwsze - chyba nie musimy się rozpisywać. Liczby mówią wszystko - 773 oddane głosy zapewniają Kamie tytuł Miss Outfitów lipca! Kamila, gratulacje. Nie wiemy, jak Ty to robisz, ale konkurencja przy Tobie dosłownie wymięka!

newlifewithfashion.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.