czwartek, 4 września 2014

Miss Outfitów Sierpnia 2014

Ostatni ciepły miesiąc dobiegł już końca. Miejmy nadzieję, że to ostatnia w tym roku okazja do zobaczenia letnich stylizacji. Widok ich zimą wprawia nas nie tylko o dreszcze ale i brak głowy u innych. Jednak nie o to w modzie chodzi. W modzie chodzi o nadążanie za trądami, fakturami i krojami. Niestety nie wszystkim to przyszło do głowy. Dlatego wymysliłyśmy plebiscyt Miss Outfitów. Oto stylizacje, ktore biorą udział w tym miesiącu. Zapraszamy do oddawania głosów!


Mylifemypassionmystyle to blog prowadzony przez kobietę na pewno pelną energii i pomyslów. Nie zawsze jednak udaje jej się odpowiednio dopasować strój do figury i wieku. Ta stylizacja to wspaniała okazja na wyjście do remizy na imprezę. W blasku białych rękawiczek nikt nie zauważy, że ten top tylko poszerza i obniża jej biust.
Autorka bloga czerwonyobcas uraczyła nas idealnym zestawem na zwiedzanie zamczysk. Krótki, przeswitujący top na miarę Rihanny, kobaltowa spódnica oraz buty i akcesoria warte szafy Lady Kamilli.

Mogłoby się wydawać, że Szarliz Mystery wróciła na stary, dobry szlak, gdyby nie ten ałtfit. No wlaśnie, japonki i futerko w sierpniu, a zimą? Brak rękawiczek i rajstop.
Czyli jak można sobie tak zmasakrować sylwetkę sukienką, którą się samemu wybrało i uszyło. Kiecka została wykonana z obrusu i koszuli z lumpeksu, i to widać..  Kolejny dowód, że nie każde handmade jest piękne i w niektórych "dziełach" lepiej nie wychodzić z domu.
Patrząc na ten zestaw można powiedziec - nie szkoda, że kończy się już lato. Zestaw ładny, ale ta spódnica podciągnięta pod same cycki skraca tułów o polowę lub więcej. Czasami warto poszukać czegoś na wymiar, a nie wciagać na siebie takich precjoza po to aby mieć kolejny post na bloga.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.