piątek, 29 sierpnia 2014

Masthewy lata 2014

Drodzy feszyniści, drodzy niemodni! Witamy w kolejnej końcówce gorącego sezonu i zapraszamy na podsumowanie masthewów tego lata! Spójrzmy co skradło serca naszych feszynistek i co same okrzyknęły IN oraz glamour.

CROP (w tłumaczeniu: CROP nie znaczy krótki, tylko obcięty) TOPY to jedno z największych odkryć blogerskich ostatnich miesięcy. Pojawiły się w sieciówkach jak i na wybiegach. Odkrywanie brzucha to dodatkowy pretekst do prezentacji swojej żylastej talii i tatuaży. Hot or not?


Kolejny fenomen szafy polskiej blogerki to klapki BIRKENSTOCK. Któżby pomyślał, że tak aseksualne buty będą wg szatniarek wspaniale komponować się w np. eleganckich stylizacjach. Tylko czekać, aż Crocsy wejdą na wybiegi.
Pozostajac w temacie obuwia, a dokładnie w kategorii leczniczej, warto zestawić najdziwniejsze buty w tym sezonie jak tractor tread (buty na traktor) czy block heel (blokowe obcasy). No i słynne trampki na wysokiej podeszwie. Zaraza przodowala w ich produkcji, wiec jak na Zaromaniaczki przystalo to one zawładnęły ich wykupem.Kolejny dziwny hat trąd to wystające szerokie gumki przede wszystkim od bielizny. O ile to dodaje uroku czy klasy w świecie mody, tak to nam, niemodnym kojarzy się z podstawówką i raperami.
Ale tradża


Plażowe bikini to kolejna pozycja na letniej liście masthewów. Tym razem ciała blogerskie okrył wspaniał dar od firmy Triangl. Turkusowe i brzoskwiniowe stroje zawładnęły Instagramem, mimo że ich kroj niczym sie nie różni od stroju dla kilkuletniej dziewczynki. Chyba to kolejny przyklad, że damska moda zaczyna mieć coraz mniej wspólnego z kobiecością.


Na sam koniec naszego letniego podsumowania szara, dresowa sukienka od FiFi, którą musi mieć każda polska trendsetterka. Prawdopodobnie to jedyny letni masthew, który wpadł i nam w oko.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.