wtorek, 26 sierpnia 2014

Instagramowe podsumowanie lata

Instafeszyn mix to hasła wyjęte z blogerskich nagłówków zapychających dziurę postów, a że my chcemy również być na topie, postanowiłyśmy znowu podsumować instagramowe zdjęcia tym razem z okresu blogerskiego lata. Uwaga, wszystkie skany są autentyczne!

Kolorowo, egzotycznie, smacznie i bez sensu. Czyli zdjęcia stóp przy basenie wraz z owocami. Jeżeli te sesje były starannie przemyślane, to współczujemy pomysłów. W końcu owoce na stole, a buty na szafce są już #oldfashion.A o to dwa wspaniałe pikczery, gdzie Maffeszyn chwali sie nabitym bubu podczas imprezy i pobytem na pogotowiu.. O ile to do naszego niemodnego życia nic nie wnosi, to szkoda że np. Szarliza nie zrelacjonowala w ten sposób swojej operacji nosa.
Czułych zdjęć ciag... jako że instagramy feszynistek mają ubarwiać nudne życie hejterów, tak bardzo więc chciały się pochwalić prywatnymi zdjęciami (aktów lóżkowych?).
Odwiedzenie sopockiej Zatoki Sztuki, oazy celebryctwa okazało się nadrzędnym celem blogerskich, letnich wypadów. Chociaż dla nich wakacje trwają cały rok.


Spocone dekolty, odkryte ciała, zagięcia rzeczywistości to niestety także codzienność Instagrama, spójrzmy więc kto jest mistrzem tego rodzaju fotografii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.