sobota, 23 sierpnia 2014

Jak się nie ubierać, czyli krótki post edukacyjny.

Myślałyśmy, że do takiej sytuacji nigdy nie dojdzie, bo skoro jesteśmy niemodne to wiadomo, że to nie my powinnyśmy komukolwiek doradzać jak się ubierać. Nie wtrącamy się (zbytnio) w łączenie stylów i kolorów - no chyba że któraś blogerka naprawdę popłynie daleko, ale w tym momencie czujemy potrzebę interwencji. 

DZIEWCZYNY, NOŚCIE MAJTY W DOBRYM ROZMIARZE!!!!


http://www.lilaagarcia.blogspot.com
http://www.lilaagarcia.blogspot.com
http://www.newlifewithfashion.com/


http://www.newlifewithfashion.com/

Można być niemodną czy bez własnego stylu ale prosimy - nie masakrujcie swoich figur takimi koszmarkami bo to gorsze niż założenie spódnicy w print aztecki, podczas gdy już nawet moda na neony odeszła. Przyciasne majtasy psują KAŻDĄ stylizację a przy tych eleganckich to już prawdziwy koszmar. Bielizna bezszwowa to coś co byłoby idealne w tym przypadku.
Ubrałybyście się do pracy albo szkoły tak, by eksponować swoimi majcioszkami nowopowstałe fałdy ciała? Pewnie nie. To czemu ubieracie się tak na co dzień i wrzucacie to do netu? :) Kama, lilaagarcia - robicie to ŹLE!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.