piątek, 9 stycznia 2015

Miss Outfitów grudnia 2014 - wyniki

Czas na podsumowanie kolejnego postu z cyklu Miss Outfitów. Tym razem dwie kandydatki szły prawie łeb w łeb, pozostała trójka zdobyła ledwo dwucyfrowe ilości głosów. I tak na piątym miejscu znajduje się Kandydatka nr 3 z bloga tajemniczy-ogr.blogspot.com we wdzięcznej czerwonej sukience z nietrafionymi dodatkami. Tylko 21 głosów.
Na czwartym miejscu (i 54 głosy) jest Kandydatka nr 4 z bloga modishyou.com. Jest to w sumie najzupełniej zrozumiałe, gdyż konkurencja była silna.

Podium otwiera Kandydatka nr 2 z bloga raroika.com z 99 głosami. 

raroika.com


Dalej rywalizacja była bardzo zacięta i niestety, Kandydatka nr 5 z bloga newlifewithfashion.com, stara wyjadaczka naszych konkursów tym razem musiała ustąpić, zajmując miejsce drugie z 423 głosami.

newlifewithfashion.com


Na miejscu pierwszym, bezapelacyjnie, najlepsza stylówa grudnia do latania po domu i przy facecie! Wygrywa Kandydatka nr 1 z bloga feather92.blogspot.com zdobywając 636 głosów!!!

feather92.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.