niedziela, 25 stycznia 2015

Miss Outfitów stycznia 2015

Zimno, mróz, śnieg za oknem, a więc przyda się coś na rozgrzewkę. Miss Outfitów stycznia na pewno pobudzi wasze krążenie i przyśpieszy bicie serducha, bo mamy dziś naprawdę precjoza! Zaparzcie herbatkę na uspokojenie, przytulcie kota albo psa i zanurzcie się w świat mody

Kandydatka nr 1 - Pastelowa Moda ze stylizacją zatytułowaną Leopard. 
No cóż, zaorane pole to raczej nie miejsce dla leopardów, ale wyczuwamy ciąg skojarzeń (pole - ziemia - natura - leopard). Szkoda, ze cała reszta woła jednym głosem: jesteśmy sztuczne!!!! Panterka to trudny wzór, najczęściej kojarzony z tandetą i niestety blogerce nie udało się odczarować tego motywu i skomponować całości tak, aby była ciekawa a nie po prostu "tania". 
Całość do zobaczenia tutaj.


Kandydatka nr 2 - z bloga onlymymotivation
Czy to Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, który zapomniał oddać kostium do prania? Sukienka i buty prawdopodobnie by się obroniły, ale ta "urocza" kurtka psuje cały efekt. Miało być zapewne zabawnie, wyszło tandetnie - i co tu ukrywać - niechlujnie. Sami oceńcie. Całość do zobaczenia tutaj.

http://onlymymotivation.blogspot.com/2015/01/120115.html


Kandydatka nr 3 - Panther Style ze stylizacją Złoty Naszyjnik. 
Tu darujemy sobie własny opis, głos zostawiamy blogerce: "Wraz z początkiem Nowego Roku wkraczam z miksem grange & glamour. Koszula w kratę rodem z lat 90 - tych podsycana złotym eksponatem w postaci obszernego naszyjnika Amber oraz ażurowych rajstop tworzy modowy eksperyment. U podnóża wyłania się rąbek greckiego motywu, a okulary retro sprawiają, że wytworzył się prawdziwy galimatias :). Karminowa czerwień na koszuli sensualnie łączy się z ustami." Halo, czy ktoś ma translator do tego belkotu? 
A całość do obejrzenia tutaj.

http://pantherstyle.blogspot.com/2015/01/zoty-naszyjnik.html


Kandydatka nr 4 - Sandrayy ze stylizacją Flared Skirt, white shirt and boots
Uff, dobrze, że na własne oczy zobaczyłyśmy, że white shirt and boots ogranicza się do białej koszuli, bo białe kozaczki do tego zestawu byłyby mieszanką wybuchową. Z tego zdjęcia wszystko krzyczy "jestem poliestrem" a blogerka wygląda jakby urwała się ze szkolnego apelu dla klas 1-3. Szeroki pseudozłoty pseudopas nie dodaje nutki elegancji, tak samo jak i ta torebka. Całość tutaj.

http://sandrayy.blogspot.com/2015/01/flared-skirt-white-shirt-and-boots.html


Kandydatka nr 5 - tym razem stylówa wprost z Modnej Polki - propozycja Alicji na imprezę. 
I znów, każda część osobno może i jakoś by się broniła (no okej, spódnica w której nie można się nawet lekko pochylić odpada!) ale w całości wygląda strasznie. Coś jest ostatnio na rzeczy z tymi złotawymi paskami, które każdą stylówkę zamienią w tandetę. 


Tu było zdjęcie ale zostało usunięte na prośbę samej zainteresowanej i OCZYWIŚCIE interwencję z udziałem policji!!!! 
Mały apel do wszystkich dziewczyn które się tu znalazły: jeśli tak was to boli, że ktokolwiek obcy może ocenić wasze stylówki negatywnie (nie szkalując was, waszego dobrego imienia i bóg wie czego tam sobie jeszcze nie wymyślicie jako argument... aha, oczernianie!) to może zastanówcie się nad tym co na siebie wkładacie. Tak po prostu. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.