czwartek, 1 stycznia 2015

Miss Outfitów grudnia 2014

Witamy w pierwszym dniu nowego roku ze starą, sprawdzoną formułą - Miss Outfitów. Po przejrzeniu różnych blogów jak również kilkunastu stron na modnej polce, robi nam się słabo gdy widzimy kolejne zdjęcie tytułowane "snow is falling all around me" a na fotce występuje jakże oryginalny secik - rozkloszowana spódnica i dopasowany sweterek. SOŁ ORIDŻINAL TE KRISMESY jakby powiedziała Tess, zważywszy na fakt, że rzeczywiście trochę popadało. Ale nie ma co narzekać na małą różnorodność, zabieramy się do pracy i szukamy perełek! Wybrałyśmy dla was kilka propozycji, które same w sobie może nie są wielką tradżą, jak to mówi Feszynelka, ale blogerki nigdy nas nie zawodzą i potrafią zepsuć nawet najprostszy, najbardziej klasyczny ałtfit. 
Link do głosowania znajduje się tutaj.

Kandydatka nr 1 z bloga - jak sama twierdzi - o modzie: feather92.blogspot.com. Dziś prezentujemy wam, cytując "Taka troszkę inne stylizacja świąteczna typowo do latania po domu albo przy facecie. " No okeeeeeej, nie wiedziałyśmy, że latanie w samych majtach i swetrze to stylizacja godna umieszczenia z internecie :) Sweter z H&M, zakolanówki "nie pamiętam" ale skąd pochodzą trendy majtki które najwyraźniej są częścią ałtfitu świątecznego?

feather92.blogspot.com

Kandydatka nr 2 z bloga raroika.com. Mamy wrażenie, że ta pani już kiedyś u nas gościła, co oczywiście nie przeszkadza, aby pojawiła się jeszcze raz. Tym razem stylizacja do której mamy mieszane uczucia. Niby każda jej część obroniłaby się samodzielnie lub w innym zestawie ale całość jako taka sprawia wrażenie, że blogerka chyba do końca nie wie po co się tak ubrała

raroika.com

Kandydatka nr 3 z bloga tajemniczy-ogr.blogspot.com czyli kolejna dziewczyna, która uwierzyła, że prezentowanie ubrań w necie to już moda. Niby nie jest najgorzej, czerwona sukienka się broni ale kiczowaty naszyjnik i buty kompletnie nie pasujące do zestawu psują wszystko. A szkoda, bo mogło być dobrze!

tajemniczy-ogr.blogspot.com

Kandydatka nr 4 z bloga modishyou.com w stylizacji z pociętej siatki rybackiej. O ile sporo propozycji na tym blogu można nazwać oryginalnymi i ciekawymi o tyle w tym przypadku jest to wyjątkowy przerost formy nad treścią. Nie, nie ma to nic wspólnego z elegancją i nawet zaklinanie rzeczywistości tym płaszczem nie pomoże.

modishyou.com
Kandydatka nr 5 z bloga newlifewithfashion.com. Tak, wiemy, że to nie fair w stosunku do pozostałych kandydatek i wiemy, że wybór Tej Jednej Jedynej Stylówy Miesiąca w wykonaniu Kamy jest trudny, ale zdecydowałyśmy, że ta będzie pasować klimatem. Oto jedyna i niepowtarzalna stylizacja jak owinąć się koronką i granatową folią aluminiową, plus blond kurczak na głowie.

newlifewithfashion.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.