środa, 9 lipca 2014

Miss Outfitów Czerwca

Kolejny miesiąc dobiega końca. Czerwiec okazał się bardzo bogaty w stylizacje, które musiały znaleźć się w Niemodnym Plebiscycie. Sprawdźcie kto jest na celowniku! 


Kandydatka numer 1 to Mjural, która skradła nasze serca ałtfitem pt. "taki trochę McQueen". Spódnica w czaszki wygląda na za dużą koszulę nocną skradzioną z szafy emo-nastolatka. Deformacja nóg murowana.

http://mjural.wordpress.com/


Kandydatka numer 2 to nasza ulubienica, królowa Podkarpacia. Kama pojawia się już tu kolejny raz, ponieważ jej stylówa na za ciasne majciochy nie może zostać pominięta!

http://www.newlifewithfashion.com


Kandydatka numer 3 to autorka bloga Rozaliafashion, która odważyła się na altfit pt. ' Zygzaki'. Kostium jak do cyrku albo do teledysku Lady zGagi. Prawdopodobnie to zgłoszenie do konkursu...


http://rozaliafashion.blogspot.com/


Lilaagarcia z numerem 4 wita nas z iście feszyn miksem stylów po przerwie na licencjat. Coś tu nie gra, Nieprzemyślane elementy stroju rażą po oczach niczym diamentowa torebka od Pilewicz.Ostatnia kandydatka, Paula z aufmodehalten zaprezentowała ałtfit z nutką pin up dla ubogich. Niestety to był jej zły wybór życiowy. Widocznie taka nasza misja, by wciąż przestrzegać blogerskie persony przed stylizacjami na poor pin up girl.


http://aufmodehalten-paula.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: komentarze chamów, prostaków i chętnych na darmową reklamę mogą pewnego dnia zniknąć. Pomyśl zatem, czy nie szkoda Ci ścierać na marne literek z klawiatury.